Rouwspecialist

Laurina Cerredo
Rouwcoach
Je mag er zijn
met alles wat je hebt meegemaakt,
ook als je je zwangerschap verliest
of hebt verloren,
of afbreekt.
Als je angstig bent als je opnieuw zwanger bent.
Als je toekomstperspectief drastisch is veranderd door een ernstige diagnose.
Hoewel elke ervaring uniek is, weet ik wat steunend kan zijn bij elke vorm van verliesgeboorte en put ik uit jarenlange ervaring en gedegen theoretische kennis om maatwerk te bieden voor jou.
Door middel van counseling methodieken en zacht lichaamswerk kan je bij mij op verhaal komen. Ook kan ik je tijdens de zwangerschap helpen voorbereiden op wat gaat komen -wat dat ook is- en kan ik als (gediplomeerd) doula aanwezig zijn bij je bevalling. In de kraam- en gehele post partum periode ben ik beschikbaar voor jou om in emotionele veiligheid te delen wat je hebt meegemaakt en wat voor impact dit heeft.
Ik geloof in de warme kracht van empathie, dat kwetsbaar zijn vaak juist sterk is en dat nabijheid eenzaamheid kan verzachten.
Het leven is kort en mag gevierd worden, ook de verdrietige kanten mogen erkend en doorleefd.
Ik sta je bij en laat je niet alleen.
Amsterdam
Werkwijze:
- 1 op 1 coaching
- Wandelcoaching
- Online-coaching
Gespecialiseerd in:
- Kindverlies
- Zwangerschapsverlies
Ik kan je begeleiden in het:
- Nederlands
- Engels
Werkervaring:
9 jaar
Declarabel:
Gedeeltelijke vergoeding is mogelijk
Ik organiseer ook:
Eerst vrijblijvend kennismaken? Dat kan:
☒ Telefonisch
☒ Via een videogesprek
☒ In persoon
